Kuchnie Falcon

Wybierz profesjonalną kuchenkę wielofunkcyjną do swojego domu.

Poznaj profesjonalne kuchnie wielofunkcyjne Falcon i przejdź na wyższy etap gotowania

Kuchnie  Falcon tworzone są z myślą o osobach, które do gotowania przykładają szczególną uwagę. Cechuje je solidność, innowacyjność i ponadprzeciętna wydajność. Każdy detal wykonany jest z największą precyzją, a wyjątkowy design oraz szeroka gama kolorów i wykończeń zachwyci nawet najbardziej wymagające gusta.

Kuchenki wielofunkcyjne Falcon znajdują się w czołówce najchętniej wybieranych produktów AGD w Wielkiej Brytanii. Wywodzą się one z długoletniej tradycji profesjonalnych urządzeń gastronomicznych i łączą klasyczne angielskie wzornictwo z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Możesz zobaczyć je i zamówić w naszym salonie. Zadzwoń aby dowiedzieć się więcej.

Długoletnia tradycja i ponadczasowy design

Falcon to najstarszy producent kuchenek na świecie. Pierwsza kuchnia wielofunkcyjna została stworzona w Royal Leamington Spa w Wielkiej Brytanii w 1830 roku. Kuchnie Falcon są produkowane w tym samym miejscu do dziś.
Wzornictwo klasycznej linii kuchni Falcon niewiele zmieniło się przez ostatnie kilkadziesiąt lat. Dzięki temu posiadają one niepowtarzalny wygląd, który trudno jest pomylić z jakimkolwiek innym produktem. Wysokiej klasy sprzęt zachwyca nie tylko designem, ale również innowacyjnością, technologią i precyzją wykonania.

Czarna kuchnia Falcon
Wielofunkcyjna kuchnia Falcon

Wielofunkcyjność

Niewątpliwe najważniejszą cechą kuchni brytyjskiego producenta jest ich wielofunkcyjność. Wybierając Falcon można cieszyć się piekarnikiem, który posiada (w zależności od modelu) aż do 11 funkcji. Pieczenie tradycyjne, z termoobiegiem, brązowienie potraw, grillowanie z wentylatorem – to tylko część możliwości, które oferuje piekarnik wielofunkcyjny w kuchni Falcon. W odróżnieniu od standardowych kuchenek, większość modeli Falcon posiada dodatkowy piekarnik, grill o dużej mocy oraz szufladę do przechowywania. Do gotowania i smażenia dostępna jest płyta gazowa, ceramiczna lub indukcyjna, wyposażona w potężny palnik wok.

Jakość i bezpieczeństwo

Falcon od dziesiątek lat stawia na innowacyjność, starając się polepszyć jakość pracy z kuchenką i zwiększyć bezpieczeństwo jej użytkowników. Z tego powodu do kuchni w wersji gazowej producent wprowadził między innymi urządzenie zabezpieczające przed płomieniami, które odcina automatycznie dopływ gazu kiedy zgaśnie płomień. Co więcej, kuchnie Falcon stale poddaje się – na każdym etapie projektowania, rozwoju i produkcji – licznym rygorystycznym kontrolom jakości. Podsumowując – w przypadku kuchni brytyjskiego producenta niepowtarzalny wygląd niewątpliwie idzie w parze z innowacyjnością i solidnością.

falcon-elise
Czerwona kuchenka wielofunkcyjna Falcon

Kuchnie Falcon w salonie firmowym Magalie

Zapraszamy do naszego salonu firmowego przy ul. Zakopiańskiej 56 w Krakowie, w którym posiadamy ekspozycję kuchni Falcon. Nasi doradcy przedstawią pełną ofertę oraz zaprezentują wszystkie dostępne funkcje urządzeń. Ponadto pokażą wzorniki kolorów i wykończeń, a także odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące kuchni. Dzięki temu będziesz cieszyć się idealnie dobranym modelem kuchni Falcon przez długie lata.

Dopasuj sprzęt AGD do swojej nowej kuchni

Zapoznaj się z nasżą ofertą mebli kuchennych na wymiar.