O firmie

O firmie

Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm

Firma Magalie zajmuje się realizacją indywidualnych projektów mebli od 1999 roku. Otwartość na potrzeby klientów połączona z zaangażowaniem i wieloletnim doświadczeniem sprawiły, że Klienci darzą nas ogromnym zaufaniem. Pozwala nam to na nieustanny rozwój we wszystkich aspektach naszej działalności.

Godny uwagi jest fakt, że nasze meble wykonują doświadczeni stolarze, którzy są z nami od lat. Pozwala nam to niezmiennie dostarczać produkty solidne, odznaczające się wysoką estetyką i dokładnością wykonania.

Napędza nas chęć tworzenia mebli wyjątkowych, ale równocześnie funkcjonalnych, trwałych i ponadczasowych. Dlatego nie boimy się wyzwań, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Salon firmowy MAGALIE

Posiadamy salon firmowy w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 56 z ekspozycją naszych mebli oraz wybranych modeli AGD. Zapraszamy do odwiedzenia sklepu. Nasi doradcy na miejscu z chęcią przedstawią szczegółową ofertę, zaprezentują materiały i przedstawią możliwe rozwiązania dotyczące konkretnego projektu.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 18.00
Sobota: 10.00 – 15.00

Nasze realizacje

Wyjątkowe projekty mebli kuchni szaf

Firmę Magalie tworzą nie tylko doświadczeni stolarze, ale również zespół utalentowanych projektantów, którzy czuwają nad całym procesem powstawania Twoich wymarzonych mebli. Od pomysłu, poprzez dokładną wycenę, wizualizację, wykonanie mebli i montaż będziesz w stałym kontakcie z projektantem. Będzie on służył fachowym doradztwem w kwestiach estetycznych, funkcjonalnych oraz technologicznych na każdym etapie powstawania mebli. Działamy zatem kompleksowo i dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była wszechstronna, a poszczególne projekty końcowe wyjątkowe i dopasowane do potrzeb klienta. Śledzimy trendy w dziedzinie meblarstwa i staramy się łączyć je z prostotą i funkcjonalnością.

Meble na wymiar własnej produkcji

Co nas wyróżnia? Posiadamy własną halę produkcyjną z nowoczesnym parkiem maszynowym. Meble, które dostarczamy do domów i mieszkań naszych klientów, a także do obiektów użytku publicznego produkują tylko nasi wykwalifikowani stolarze. Nie korzystamy z usług podwykonawców, ponieważ uważamy, że w ten sposób możemy zapewnić stałą, wysoką jakość naszych produktów. Używamy sprawdzonych materiałów najlepszego gatunku, co gwarantuje otrzymanie mebli równocześnie pięknych i funkcjonalnych, jak i solidnych.

Poprzedni
Następny